WYPRAWA 19 - 26 września 2019

Montenegro to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek, jak również głęboką odmieniającą życie podróż w głąb Siebie.

Każdy dzień rozpoczynamy medytacją prowadzoną Osho – Energia – Radość – Taniec. (codziennie inna). Od rana oczyszczamy umysł, wzmacniamy ciało. To doskonałe antidotum na stres, uspokaja umysł i wzmacnia koncentrację. Doskonale pobudza, wzmacnia i rozciąga oraz odmładza ciało przygotowując do dnia pełnego wakacyjnych wrażeń.

Po śniadaniu kilkugodzinny czas wolny, podczas którego możesz skorzystać z odpłatnych sesji indywidualnych: ustawień Helingerowskich, hipnozy lub masażu. Możesz również wybrać spacer albo leniuchowanie na plaży. Dodatkowo oferujemy bardzo atrakcyjne wycieczki zorganizowane.

Po kolacji kontynuujemy zajęcia. Co drugi dzień, naprzemiennie będziecie mogli korzystać z grupowych Ustawień Systemowych i Oriental Fitnes. Pomożemy Ci oderwać się od codzienności i głęboko odetchnąć. Wieczorem usiądziemy na tarasie i porozmawiamy jak dobrzy znajomi, którzy dawno się nie widzieli lub wyruszamy na stare miasto Budvy, aby w uroczych knajpkach w stylu Bałkańsko śródziemnomorskim wspólnie biesiadować, bawić się i tańczyć.

JEDŹ Z NAMI!

CENY

Cena standard za 1 osobę: 2089,00 PLN

Cena first minute:
1989,00 PLN
dla zgłoszeń do 15.04.2019

Cena dla osoby towarzyszącej:
1690,00 PLN

W CENIE:

• 7 noclegów w 2 - 3 osobowych apartamentach z kuchnią oraz pokojach w Angelina Apartments **** 200 m od plaży. (ocena: 9,4 - booking.pl)
• wyżywienie wegetariańskie (śniadania i obiadokolacje)
• zajęcia warsztatowe (medytacje, ustawienia, oriental fitness)
• ubezpieczenie turystyczne
• opłata klimatyczna
• opieka rezydenta
DODATKOWO PŁATNE:

• masaże – 1 godzina masażu – 35 euro, pakiet 3 masaży – 95 euro
• coaching duchowy - ustawienia – do uzgodnienia w zależności od sesji
• hipnoza – 55 euro, lub do uzgodnienia w zależności od sesji
• wycieczki turystyczne – od 37 € w zależności od miejsca, trasy, długości. Cena pakietu 3 wycieczek fakultatywnych 65 euro.
• transfer z i na lotnisko 20 € za osobę.

 

Ze względu na terminy przelotu, jeżeli data dolotu różni się od daty rozpoczęcia warsztatów i jeżeli pobyt jest z tego powodu przedłużony o kolejne doby, różnicę w ilości dni w pensjonacie, dopłaca uczestnik.

 

POMAGAMY PRZY ZAKUPIE BILETÓW SAMOLOTOWYCH.


Resztę informacji oraz czynności związanych z przelotami - odprawa, transfer, upewnianie się o ewentualnych zmianach w harmonogramach przelotów, ewentualne opłaty lotniskowe itp. uczestnicy załatwiają lub też pokrywają związane z tym koszty we własnym zakresie. W przypadku korzystania z przelotu, zapoznanie się z niniejszym komunikatem jest obowiązkowe, a jego przeczytanie stanowy wyrażenie zgody na tutaj wymienione warunki.

ZAKWATEROWANIE:

Pobyt w pensjonacie blisko plaży, 200 m odległości Zakwaterowanie w 2, 3 osobowych pokojach**** gwiazdkowej willi z basenem. Łózka pojedyncze oraz podwójne. Standard podstawowy kwater zawiera: klimatyzator, telewizję, balkon, wi- fi. Możliwość zakawaterowania w pokojach z widokiem na morze za dopłatą 20 € osoba.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

Aby pobudzić proces zmiany wewnętrznej, warto zadbać o aktywność i mnogość bodźców. Gdy połączymy pracę nad sobą z odkrywaniem nowych miejsc, nasz umysł porzuca utarte szlaki myślenia i otwiera się na odmienny punkt widzenia. Dlatego, aby zmiana była skuteczna, dużą część podróży spędzimy odkrywając Montenegro. Jest tu mnóstwo miejsc, które swoim urokiem inspirują do spojrzenia na swoje życie z innej perspektywy.

W planach mamy między innymi:

WYCIECZKA „JEDYNY FIORD POŁUDNIA”

This image for Image Layouts addon

ZATOKA KOTORSKA, REJS STATKIEM
Błękitna jaskinia*, Żanjice, Herceg novi, Peraskie wyspy, Kotor

Całodniowa - 37 euro

Niezwykle atrakcyjna wycieczka pozwalająca na zapoznanie się z kulturą i historią Czarnogóry. Zatoka Kotorska zwana Boką Kotorską jest zatoką zaliczaną do najbardziej malowniczych na świecie, a zarazem jedynym na południu Europy fiordem naturalnym. Ponad 40 procent wszystkich zabytków Czarnogóry znajduje się właśnie w jej rejonie i ten właśnie rejon będziemy mieć przyjemność Państwu pokazywać.

„Ludzie! Czy ja jestem w Raju, czy na księżycu?” - tak wykrzyknął Bernard Shaw stojąc i oglądając Zatokę Kotorską z góry, a Lord Gordon Byron napisał: „Kiedy perły przyrody zostały posiany, w tym miejscu można było je zbierać garściami”. Sophia Lauren zachwicała się: „... Czuję się tutaj tak, jakbym wróciła do miejsca z najpiękniejszych opowieści mego dzieciństwa ".

Ten pełen wrażeń rejs rozpoczniemy podziwianiem panoramy wybrzeża, płynąc statkiem z przystankiem na kąpiel na słynnej plaży Żanice lub w Błękitnej jaskini*. Po kąpieli, kolejny cel naszej podróży to urocze średniowieczne miasteczko z egzotyczną roślinnością Herceg Novi, do którego dostaniemy się pokonując 500 schodków. Do Herceg - Novi, marynarze przez wieki przywozili sadzonki egzotycznych kwiatów oraz drzew i sadzili je w przydomowych ogrodach lub miejskich parkach. W ten sposób powstał największy w tym rejonie park, pełen różnorodnych roślin tropikalnych. To urocze miasto słynie też z festiwalu kwiatówmimozy, która kwitnie w miesiącu lutym. Po zwiedzaniu Herceg Novi, popłyniemy dalej do Peraskich wysp, leżacych naprzeciwko cudownego antycznego miasteczka Perast. Zwiedzimy wyspę Gospa od Śkrpelja, zktórą związana jest niezwykła historia o uczuciu kobiety do mężczyzny. Na wyspie znajduje się piękny stary kościół z barokowymi malowidłami oraz muzeum. Dalej, płynąc spośród uroczych rybackich miejscowości zlokalizowanych na brzegach Boki dotrzemy do perły, która szczególnie zachwyca- Wenecji Czarnogóry- miasta Kotor. Starówkę otaczają potężne mury (długości 4,5 kilometra) zarówno od strony morza, jak i gór, przywołujące na myśl, z zachowaniem proporcji, Wielki Mur Chiński. Miasto otoczone jest z 3 stron wodą, ale również pod płytą miasta płynie woda. Kotor jest pełen zabytków, a do najważniejszych należy katedra św. Tripuna. W romańskiej świątyni mieści się skarbiec (Relikvijar), w którym przechowuje się m.in. krzyż, którym papieski legat błogosławił wojska króla Jana III Sobieskiego zdążające pod Wiedeń. Charakterystyczne są średniowieczne wąskie, kręte uliczki, wręcz stworzone do spacerów, nieregularne place, wspaniałe świątynie i budynki w stylach romańskim, gotyckim, renesansowym i barokowym. A wszystko to zatopione jest w balsamicznym powietrzu przesyconym zapachem żywicy i lawendy... W uznaniu wyjątkowej wartości historycznej, Kotor został w roku 1979 wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturalnego - UNESCO. Warto też wymienić miejsce, z którego rozpoczniemy podróż - niewątpliwą atrakcją Boki Kotorskiej, jest tonący w bujnej zieleni Tivat. Miasto było kiedyś ulubionym miejscem wypoczynku kotorskiej szlachty, dziś chętnie przyjeżdżają tu turyści, a nieopodal w Tivacie znajduje się miasteczko Porto Montenegro- najwieksza marina Adriatyku dla luksusowych jachtów, odwiedzana przez bogatych i sławnych oraz lotnisko.

Płacąc za wycieczki przed wyjazdem oszczędzasz więcej niż 15% ceny!

WYCIECZKA „TROPEM 007”

This image for Image Layouts addon

REJS ŁÓDKĄ
Plaża Beczići, wyspa Święty Stefan, wyspa „Hawaii”

Cena - 27 euro

Wzdłuż najatrakcyjniejszej części wybrzeża czarnogórskiego. Zobaczycie urokliwe zatoczki otoczone zewsząd gajami oliwnymi, palmami i cyprysami, tak jak i miejsca z filmu Cassino Royal- James Bond. Wykąpiemy się na legendarnych plażach Budvańskiej Riwiery wyspy Havai oraz w okolicy wyspy św. Stefana. Popłyniemy na wyspę Havai (św. Nicola), widocznej z Budvy, która posiada trzy przepiękne dziewicze plaże niedostępne od strony lądu. Będzie czas na relaks, plażowanie i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Podpłyniemy blisko najbardziej  elitarnej atrakcji turystycznej Montenegro, wyspy św. Stefana- zwanej „wyspa gwiazd”. Jest to dawna osada rybacka połączona wąską groblą z lądem. Dziś wyspa uchodzi za jedno z najdroższych miejsc na Starym Kontynencie. Przyciągając najbogatszych turystów, szeików, słynnych sportowców i aktorów, budzi skojarzenia z Księstwem Monako. W poprzednich latach, to ulubione miejsce wypoczynku Claudii Schiffer, Liz Taylor, Sophie Loren i Sylwestra Stallone, Kirka Douglasa oraz Brada Pita i Angeliny Jollyi i innych. 

Płacąc za wycieczki przed wyjazdem oszczędzasz więcej niż 15% ceny!

WYCIECZKA „SATRÓWKA Z WIDOKIEM NA HAWAIE”

This image for Image Layouts addon

TAKSÓWKĄ
Budwa, stolica wybrzeża Czarnogóry- starówka

Kilkugodzinna - 13 euro

Mury starego miasta Budwy, których budowa rozpoczęła się jak twierdzą niektóre przewodniki turystyczne, ponad 4 tysiące lat temu, tworzą piękna starówkę z budowlami z jasnego piaskowca. To starówka, w której znajdują się średniowieczne kościoły i cerkwie, rzymska cytadela z teatrem, muzea i galerie oraz urocze kafejki i restauracje tak jak i wiele sklepików w klimacie śródziemnomorskim. Istnieje możliwość przechadzki murami obronnymi wokół prawie całej starówki wąską ścieżką niegdyś pilnowaną przez strażników. Przed samym wejściem do starego miasta, usytuowana jest marina z widokiem na luksusowe jachty z różnych stron świata. Śródziemnomorska Budwa to stolica całego wybrzeża Czarnogóry, tętniąca życiem przez całe lato. Oferuje klimatyczne kafejki i restauracje pełno festiwali, koncertów żywej muzyki i dyskotek przy morzu, oraz inne atrakcje, przyciągająca mondenskie elity z całego świata.

* Kąpiel w Błekitnej jaskini pod warunkiem bezwietrznej pogody, pozwalającej na popłynięcie na otwarte morze!

Płacąc za wycieczki przed wyjazdem oszczędzasz więcej niż 15% ceny!


KOMPLET - 3 wycieczki wyniesie cię tylko 65 zamiast 77 euro.

Masz jakieś pytania? Zapraszamy serdecznie do kontaktu.