PROGRAM

PRZEBIEG DNIA WARSZTATÓW

Każdy dzień rozpoczynamy medytacją prowadzoną Osho – Energia – Radość – Taniec. (codziennie inna). Od rana oczyszczamy umysł, wzmacniamy ciało. To doskonałe antidotum na stres, uspokaja umysł i wzmacnia koncentrację. Doskonale pobudza, wzmacnia i rozciąga oraz odmładza ciało przygotowując do dnia pełnego wakacyjnych wrażeń.

Po śniadaniu kilkugodzinny czas wolny, podczas którego możesz skorzystać z odpłatnych sesji indywidualnych: ustawień Helingerowskich, hipnozy lub masażu. Możesz również wybrać spacer albo leniuchowanie na plaży. Dodatkowo oferujemy bardzo atrakcyjne wycieczki zorganizowane.

Po kolacji kontynuujemy zajęcia. Co drugi dzień, naprzemiennie będziecie mogli korzystać z grupowych Ustawień Systemowych i Oriental Fitnes. Pomożemy Ci oderwać się od codzienności i głęboko odetchnąć. Wieczorem usiądziemy na tarasie i porozmawiamy jak dobrzy znajomi, którzy dawno się nie widzieli lub wyruszamy na stare miasto Budvy, aby w uroczych knajpkach w stylu Bałkańsko śródziemnomorskim wspólnie biesiadować, bawić się i tańczyć.

Codziennie:

8.00 – Medytacja prowadzona Osho
9.30 – śniadanie
10.30 – 17.00 – czas wolny (plażowanie, zwiedzanie, itp)
17.00 – obiadokolacja
18.00 – Ustawienia Systemowe / ORIENTAL FITNESS
20.00 - czas wolny- masaże, konsultacje osobisteUWAGA: Zajęcia odbywają się na powietrzu. W dniach deszczowych, zajęcia się nie odbywają! Można wtedy korzystać z konsultacji, masaży lub innych treści poza programowych.

INFORMACJA O ZAJĘCIACH WARSZTATOWYCH

MEDYTACJA Aktywna OSHO - Prowadzi Joanna Dziumienko

Medytacje Aktywne zostały stworzone przez OSHO z myślą o współczesnym człowieku, łączą korzyści tradycyjnej medytacji ze świetną zabawą. Dla każdej z nich została stworzona muzyka oraz etapy, są to starannie dopracowane procesy, które rozpuszczają napięcia i pozwalają doświadczyć wewnętrznej harmonii, poruszyć energię w ciele i wyciszyć umysł. Jedną z głównych zalet Medytacji Aktywnych jest fakt, że są dostosowane do obecnego szybkiego tempa życia.

Starannie dobrane procesy przyjmują Cię dokładnie takim jakim jesteś, z Twoją aktualną sprawnością fizyczną, stopniem zestresowania itd. – stopniowo prowadząc w stronę głębokiego relaksu i stanu wewnętrznej harmonii. Niektórzy badacze i entuzjaści tej formy medytacji, nazywają je najbardziej naukowym sposobem integracji trzech umysłów – ciała, serca i intelektu.
MEDYTACJA KUNDALINI
Składa się z czterech faz po piętnaście minut i jest delikatnym i jednocześnie skutecznym sposobem na uwolnienie nagromadzonego w ciele stresu. Ta medytacja trwa godzinę i składa się z czterech etapów, trzech z muzyką i ostatniego bez. Kundalini działa jak energetyczny prysznic, delikatnie wytrząsa z Ciebie napięcia, pozostawiając Cię odświeżonym i zrelaksowanym.

USTAWIENIA SYSTEMOWE - Prowadzi Izabella Łajewska

Powiedz NIE wszystkiemu co Cię ogranicza. Daj sobie zgodę na wszystko co dobre…

Ustawienia Systemowe pomagają w zrozumieniu i transformacji wielu ważnych dla nas tematów osobistych. Dzięki pracy na głębokim poziomie, rozpoznajemy źródło problemu, zaczynamy rozumieć jego głębię i mamy możliwość rozpocząć pracę nad zmianą. Poprzez Ustawienia przywracamy Harmonię w naszym życiu, ciele, umyśle, sercu … To początek drogi do naprawy relacji z naszymi bliskimi, oraz zrozumienia innych…
Pozwól sobie poznać prawdę, powody i stanąć z nimi twarzą w twarz. Zmień to dla SIEBIE!

ORIENTAL FITNESS - Prowadzi Rada Żivković

Bolly dance
Taniec wywodzący się z bollywoodzkich filmów. To język ciała i miłości, wyzwala pozytywne emocje i dodaje energii. Ma on w sobie dużo gracji i dynamiki, angażuje wszystkie części ciała począwszy od głowy aż po stopy. Dzięki temu daje świetny trening mięśniom i modeluje sylwetkę. Taniec ten może tańczyć każdy bez względu na płeć, wiek, budowę ciała czy sprawność fizyczną - to taniec który łączy, a nie dzieli. Jest przy tym dużo śmiechu i dobrej zabawy.

MASAŻE - Wykonuje Alex Zivković

MASAŻ HAUORA obejmuje kompleksowo naszą całą osobowość nie tylko grupę mięśni. Pieści nasze ciało i duszę i przywraca radość istnienia. Dzięki zastosowaniu specjalnych technik i pracy z energią jest szczególnie skuteczne by uwolnić się od stresu lub w rozwiązywaniu i uzdrawianiu traumatycznych doświadczeń z przeszłości. Celem MAORI jest dać ludziom w nowoczesnych społeczeństwach szansę wypełnić jak najlepiej swoje losy i przeżyć swoje marzenia. Tak więc MA-URI jest droga do wolności. Jesteśmy kimś z o wiele większym potencjałem niż o sobie sądzimy i możemy rozwinąć się jeszcze bardziej. Każdy z nas jest cudem. Każdy jest tajemnicą. Możemy wpływać na naszą rzeczywistość możemy wpływać na nasze otoczenie, nasze relacje i naszą przyszłość. Jedynie my jesteśmy za nich odpowiedzialni. Ale jednocześnie jesteśmy połączeni z światem. Nie jesteśmy sami.

Masz jakieś pytania? Zapraszamy serdecznie do kontaktu.